Історія Сумської міської бібліотечної системи

Сумська МЦБС – це система бібліотечних закладів міста Суми, яка об’єднує 19 діючих бібліотечних філій міста. ЇЇ центральна бібліотека насить ім’я Великого Кобзаря Тараса Шевченка.
Бібліотеки Сумської міської ЦБС, популяризуючи читання як один з видів дозвілля, завжди були центрами відпочинку, місцем спілкування, вони поєднують людей, захоплених творчістю, допомагають читачам розкрити свої здібності.
ЦБС має єдиний бібліотечний фонд якій складається з книг, брошур, періодики та налічує понад 900 тисяч примірників. Щорічно послугами Сумської бібліотечної системи користується понад 76 тисяч мешканців нашого міста. Щорічно система виписує понад 300 видань газет та журналів.
Система обліку нашої бібліотеки – каталоги і картотеки, дозволяють підібрати будь-які книги та періодичні видання любих тематик. В цьому читачам допомагають кваліфіковані і досвідчені бібліотекарі – бібліографи.
З 2002 року до послуг відвідувачів центральної бібліотеки, за підтримки посольства США в Україні, було відкрито Інтернет-центр. Користувачі бібліотеки можуть безкоштовно користатися послугами пошуку інформації в мережі Інтернет. На сьогоднішній день майже всі бібліотеки системи підключені до Всесвітньої мережі Інтернет. П'ять бібліотек-філії отримали грант від програми "Бібліоміст"

Бібліотека-філія №17 Сумської ЦБС, яку в місті добре знають як бібліотеку для інвалідів, є ще і своєрідною бібліотекою-клубом для людей з різноманітними вадами здоров'я. Це Літературна кав'ярня, клуб „Пізнайко” для дітей з НВК №37 ( з вадами зору), клуб молодих інвалідів "Країна друзів", літній клуб відпочинку для дітей „Дозвілля”. Бібліотека в 2010 році стала переможцем конкурсу програми "Бібліоміст" на створення Інформаційно-ресурсного центру для людей з особливими потребеми

Кiлькiсть переглядiв: 83

Коментарi